I&M Kommunikasjon

Adresse: Nedre Strandgate 31. 6004 Ålesund
E-post: kontakt@iogm.no
Telefon: 70 11 58 00
Facebook

Eldar_1

Eldar Nevstad

Stilling: Rådgiver
Mail: eldar@iogm.no
Telefon: 916 44 277
LinkedIn

Jostein_1

Jostein Dahl Gjelsvik

Stilling: Digitalrådgiver
Mail: jostein@iogm.no
Telefon: 971 90 143
LinkedIn

Per_1

Per Paulsen

Stilling: Strategisk rådgiver
Mail: per@iogm.no
Telefon: 917 23 820
LinkedIn

Diana Myrstad - Rådgiver

Diana Myrstad

Stilling: Rådgiver
Mail: diana@iogm.no
Telefon: 458 74 927
LinkedIn

Stefan Olsen

Stefan Olsen

Stilling: Digitalrådgiver
Mail: stefan@iogm.no
Telefon: 473 63 510
LinkedIn

Thomas Myrvang

Thomas Myrvang

Stilling: Digital markedsfører / webutvikler
Mail: thomas@iogm.no
Telefon: 975 47 351
LinkedIn

Lill Haugen

Lill Haugen

Stilling: Kommunikasjonsrådgiver
Mail: lill@iogm.no
Telefon: 475 05 060
LinkedIn

Marthe Holkestad

Marthe Holkestad

Stilling: Rådgiver sosiale medier
Mail: marthe@iogm.no
Telefon: 482 36 369
LinkedIn

dummy

Passer du vår profil?

Stilling: Åpen
Mail: runar@iogm.no
Telefon: 918 95 032