I&M Kommunikasjon

Adresse: Nedre Strandgate 31. 6004 Ålesund
E-post: kontakt@iogm.no
Telefon: 70 11 58 00
Facebook

Runar Haugen

Runar Haugen

Stilling: Daglig leder
Mail: runar@iogm.no
Telefon: 91895032
LinkedIn

Eldar_1

Eldar Nevstad

Stilling: Rådgiver
Mail: eldar@iogm.no
Telefon: 916 44 277
LinkedIn

Jostein_1

Jostein Dahl Gjelsvik

Stilling: Digital rådgiver
Mail: jostein@iogm.no
Telefon: 971 90 143
LinkedIn

Per_1

Per Paulsen

Stilling: Strategisk rådgiver
Mail: per@iogm.no
Telefon: 917 23 820
LinkedIn

Diana Myrstad - Rådgiver

Diana Myrstad

Stilling: Rådgiver
Mail: diana@iogm.no
Telefon: 458 74 927
LinkedIn

Stefan Olsen

Stefan Olsen

Stilling: Digital markedsfører / analytiker
Mail: stefan@iogm.no
Telefon: 473 63 510
LinkedIn

Marthe Holkestad

Marthe Holkestad

Stilling: Rådgiver sosiale medier
Mail: marthe@iogm.no
Telefon: 482 36 369
LinkedIn

Karen_1

Karen Storheim

Stilling: Designer
Mail: karen@iogm.no
Telefon: 916 12 030
LinkedIn

Sebastian Engkrog

Sebastian Engkrog

Stilling: Designer
Mail: sebastian@iogm.no
Telefon: 975 78 847
LinkedIn

Ingvild_2

Ingvild Marie Taraldset

Stilling: Designer
Mail: ingvild@iogm.no
Telefon: +4797088680
LinkedIn

Benedicte Torvik

Benedicte Torvik

Stilling: Designer
Mail: benedicte@iogm.no
Telefon: 97193581

Anna_1

Anna Solli

Stilling: Designer
Mail: anna@iogm.no
Telefon: 926 08 225
LinkedIn

Bjorn_1

Bjørn Sætre

Stilling: 3D/Animasjon
Mail: bjorn@iogm.no
Telefon: 482 18 893

Annca_1

Ann-Cathrin Haugsbø

Stilling: Designer
Mail: annca@iogm.no
Telefon: 915 71 323

Sunniva_1

Sunniva Bergsvik

Stilling: Designer
Mail: sunniva@iogm.no
Telefon: 900 77 103
LinkedIn

dummy

Terje Notøy

Stilling: Økonomiansvarlig
Mail: terje@notoy.no
Telefon: 91197766

dummy

Passer du vår profil?

Stilling: Åpen
Mail: runar@iogm.no
Telefon: 918 95 032